Hobby Hokej Liga

Hobby Hokej Liga HHL je nový počin amatérských hobby hokejových týmů hrajících nejenom v Novém Bydžově.

Stránky počinu - www.hobbyhokejliga.eu :-)

Je to pokus o novinku s prvním ročníkem pro sezonu 2014 - 2015. Předběžná účast: HC Kocouři, Dragouni, Hlubůčkovci a Chrudimáci. Zatím to vypadá že by se hrálo na stadionech v Novém Bydžově a Chrudimi. Pokud by se chtěl někdo přidat musí splňovat podmínky soutěže a musí se přihlásit vždy dva týmy.

První sraz pro zahájení činnosti ligy je naplánován na neděli 7.9. nebo sobotu 6.9.2014 a bude v Senicích v klubu sportovního centra. Do klubu se vejde tak 20-30 lidí a dále tu je venkovní posezení pod pergolou pro asi 50 lidí. Tak předpokládám že se jednání zúčastní nejméně 5 delegátů z každého mužstva a jinak může dorazit kdo chce. Počty potřebuji vědět nejpozději týden dopředu. Pivo, káva, nealko se dá zakoupit přímo v areálu, jídlo můžeme objednat nebo můžeme opéct buřty nebo nevím, něco vymyslete :-)).

nenalezena žádná položka